WLXY WL-9011Z Kevlar pluošto galiuku jumper žirklės su Sawtooth 3CR13 Nerūdijančio plieno, rankiniai įrankiai, pjovimo viela nemokamas pristatymas

  • €8.26
  • Yra sandėlyje
    SKU m369

    Email:[email protected]

    Skype:e_link60

    Wechat:+86-13065838003

    WLXY WL-9011Z Tesoura Kevlar pluošto galiuku jumper žirklės su Sawtooth 3CR13 Nerūdijančio plieno, rankiniai įrankiai, pjovimo viela nemokamas pristatymas


    Gaminio Apžvalga *
    Kokybė
    Kaina

    Panašūs produktai

    Susijusios

    Fiberfox Mini 4S MINI 5S 6S S4 Optinio Pluošto Sintezės Splicer elektrodas Skaidulų suvirinimo aparato elektrodas MINI4S MINI6S mini 5S

    Fiberfox Mini 4S MINI 6S Optinio Pluošto Sintezės Splicer elektrodas Skaidulų suvirinimo aparato elektrodas
  • €14.06
  • Susijusios

    10VNT/maišas 3M SC/ UPC-SC/ UPC Ryšio režimas, fiber optic patch cord Laidas

    Rekomenduojami Produktai Sveiki atvykę į mūsų parduotuvę, daugiau nuolaidų prašome kreiptis +86 15951880639 (WhatsApp) 10VNT/maišas 3M SC/ UPC-SC/ UPC Ryšio režimas, fiber optic patch cord Laidas kabelinę televiziją Optinio pluošto ryšių
  • €9.27
  • €15.71
  • Susijusios

    SC/UPC-SC/UPC Singlemode SM, vienalaikio Dvipusio ryšio Optinio Pluošto Jumper Fiber Optic Patch Cord 1m/3m/5m/10m/30m/50m

    Modelio Nr.SC-SC SM Dvipusis Produkto Pavadinimas Fiber optic patch cord Gaminio Standartas TLA/PAV, IEC Medžiagos, PVC, G652D 2.0 mm (LSZH, G6571A ir 3,0 mm, taip pat galima cituoti) Veikimo Temperatūra -40~85°C (Insertion Loss Jungties Tipas SC/UPC-SC/UPC (FC,
  • €5.57
  • €6.13
  • Susijusios

    JDSU Yokogawa OTDR SC FC optinis prievado adapteris removal tool / OTDR SC FC adapteris atsuktuvas / priemonės, kurių imtasi rėmelis

    Japonija Yokogawa AQ7275 / 7270/7250/7260/1200 optinė sąsaja OTDR optinis prievado adapteris įrankis.Japonija Anritsu optinis laiko domain reflectometer optinis burnos kaištis pakeitimo įrankis.Atsukite / sugriežtinti pakartotinai.Lengva pakeisti keramikos
  • €16.54
  • Susijusios

    50/100/200PCS/daug SC/UPC pluošto Galiuku Simplex 9/125 Single Mode Fiber Optic Galiuku 0,9 mm LSZH Geltona

    Simplex SC/UPC 9/125 Single Mode Fiber Optic Galiuku, 0,9 mm LSZH Išorinis Striukė Optinio pluošto cw leidžia greitai, kad ryšių įrenginių srityje.Jie yra suprojektuoti, pagaminti ir išbandyti pagal protokolą ir veiklos diktuoja pramonės standartus,
  • €11.63
  • €12.24